Bitevní lodě Jeho Veličenstva: K.u.K. Kriegsmarine 1

Bitevní lodě Jeho Veličenstva: K.u.K. Kriegsmarine 1 - Jan Kolář | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kolář
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitevní lodě Jeho Veličenstva: K.u.K. Kriegsmarine 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bitevní lodě Jeho Veličenstva: K.u.K. Kriegsmarine 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kolář. Číst Bitevní lodě Jeho Veličenstva: K.u.K. Kriegsmarine 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé vydání prvního dílu pětidílného projektu „K.u.K. Kriegsmarine“. Tento svazek je věnovaný bitevním lodím Rakouska-Uherska. V úvodu je velmi stručně popsán zrod celého námořnictva podunajské monarchie a jeho osudy za Velké války. Hlavní místo je věnováno fotografiím a pohlednicím zobrazujícím 17 kapitálních jednotek a život na jejich palubách. Oproti prvnímu vydání (vlastním nákladem Knihovnicka.cz,2011) je obrazová část knihy výrazně rozšířena.


...í lodě Jeho Veličenstva Autor: Kolář, Jan Nakladatel: Mare-Czech EAN: 9788086930695 ISBN: 978-80-86930-69-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 186 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2015 (2 ... Seznam válečných lodí ztracených během první světové války ... ... . vydání) Bitevní lodě Jeho Veličenstva Autor Jan Kolář. Druhé vydání prvního dílu pětidílného projektu „K.u.K. Kriegsmarine". Tento svazek je věnovaný bitevním lodím Rakouska-Uherska. V úvodu je velmi stručně popsán zrod celého námořnictva podunajské monarchie a jeho osudy za Velké vál ... celý popis. Dárek! Aktuální dTest Kniha: Bitevní lodě Jeho Veličenstva - K.u ... Já Baryk František Nepil kniha - abarexve ... . V úvodu je velmi stručně popsán zrod celého námořnictva podunajské monarchie a jeho osudy za Velké vál ... celý popis. Dárek! Aktuální dTest Kniha: Bitevní lodě Jeho Veličenstva - K.u.K. Kriegsmarine - Jan Kolář ... Druhé vydání prvního dílu pětidílného projektu "K.u.K. Kriegsmarine". Tento svazek je věnovaný bitevním lodím Rakouska-Uherska. V úvodu je velmi stručně popsán zrod celého námořnictva podunajské monarchie a jeho osudy za Vel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY