Hmyz

Hmyz - Jiří Zahradník | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Zahradník
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hmyz.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hmyz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Zahradník. Číst Hmyz Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha našeho předního entomologa doc. RNDr. Jiřího Zahradníka, která byla již dříve vydána v devíti světových jazycích se konečně dostává do rukou i českému čtenáři. Autor nás v ní seznamuje s nejpočetnější a nejrozmanitější živočišnou skupinou na Zemi. Odborný text je v úvodní části doplněn autorovými fotografiemi a obrazová část je ilustrována nádhernými a detailními obrazovými tabulemi akademického malíře Františka Severy.


...nsecta) je třída šestinohých živočichů z kmene členovců, kteří mají tělo rozdělené do tří článků (hlava, hruď a zadeček) ... The Insects - Hmyz - Jan Švankmajer - Home | Facebook ... .Pro všechny druhy je charakteristické, že mají tři páry nohou, většinou mají složené oči, tykadla a jsou jedinými členovci, kteří umějí aktivně létat. Directed by Jan Svankmajer. With Jirí Lábus, Jan Budar, Norbert Lichý, Pavel Nový. Amateur actors rehearsing "Pictures from the Insects' Life". The actors find themselves living out their characters' roles and hallucinating insects. "Insects", is intercut with the creative process of ... 785 Best MŠ - hmyz images | Hmyz, Beruška, Motýl ... . The actors find themselves living out their characters' roles and hallucinating insects. "Insects", is intercut with the creative process of the film itself and interviews with the actors about their dreams. Tomáš Cahel 26,537 views. Zem - vznik planety. -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY