Pod rakouskou orlicí a českým lvem

Pod rakouskou orlicí a českým lvem - František Stanislav Petr | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
František Stanislav Petr
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod rakouskou orlicí a českým lvem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod rakouskou orlicí a českým lvem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Stanislav Petr. Číst Pod rakouskou orlicí a českým lvem Online je nyní tak snadné!

POPIS


V každé české a moravské vesnici a městečku stojí památník padlým první světové války. Nerozlišuje mezi těmi, kteří padli na té či oné straně, neboť na obou stranách byli dobří vojáci, hrdinové i Švejkové. Kniha je příběhem vojáka-důstojníka, který se zúčastnil bitev na ruské i na italské frontě, je plná drobných, vážných i nevážných příhod, které se mu přihodily na bojištích i v nemocnicích a v období rekonvalescence. Podrobněji popisuje bitvy u Gruziatynu na ruské frontě a v masivu Monte Grappa na italské frontě. Kniha vychází vůbec poprvé v citlivé úpravě autorova syna Tomislava Petra v edici Modrý Mauricius.


...uskou orlicí a českým lvem - František Stanislav Petr ... Spona s ceskym lvem | Sleviste.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pod rakouskou orlicí a českým lvem Autor: Petr, František Stanislav Nakladatel: Gasset EAN: 9788087079430 ISBN: 978-80-87079-43- Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Pod rakouskou orlicí a českým lvem kniha o ... Tričko s ceskym lvem - tričko s českým lvem ... . vydání) Pod rakouskou orlicí a českým lvem kniha od: František Stanislav Petr. 80 % 4 hodnocení ... při objednávce nad 599,- od nás máte d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY