Podmaněná planeta

Podmaněná planeta - Bedřich Moldan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bedřich Moldan
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podmaněná planeta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podmaněná planeta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bedřich Moldan. Číst Podmaněná planeta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha profesora Univerzity Karlovy v Praze Bedřicha Moldana je druhým, rozšířeným a aktualizovaným vydáním úspěšné publikace, která za rok 2009 získala Cenu rektora Univerzity Karlovy za nejlepší monografii v oboru přírodních a lékařských věd. Základním konceptem knihy zůstává i nadále pojem antropocénu. Oproti prvnímu vydání však došlo k výrazné změně jejího uspořádání. Ve čtyřech oddílech podává přehled o dnešním světě v historické perspektivě z hlediska vztahu člověka a přírody, přičemž se zaměřuje na základní hnací síly současného vývoje; pojednává o současném stavu zemského systému, jehož jsme součástí, a o vyhlídkách do budoucnosti; a představuje rozbor reakcí lidské společnosti na environmentální situaci, jakým způsobem se tyto reakce utvářely a jak se uplatňují v různých oborech lidské aktivity.


...Podmaněná planeta Autor: Bedřich Moldan Druhé, rozšířené a aktualizované vydání publikace, která za rok 2009 získala Cenu rektora Univerzity Karlovy za nejlepší monografii v oboru přírodních a lékařských věd ... Podmaněná planeta - Bedřich Moldan - Knihkupectví ArtMap ... . Prof. Bedřich Moldan představuje druhé vydání své knihy Podmaněná planeta. Podmaněná planeta Autor: Moldan, Bedřich Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024629995 ISBN: 978-80-246-2999-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 512 stran, česky Rozměry: 17 × 24,2 cm Rok vydání: 2015 (2. vydání) Ke stažení Podmaněná_planeta.pdf Číst online. bedich moldan. Podmaněná planeta Description: Kniha profesora Univerzity Karlovy v Praze Bed icha Moldana je druh m roz en m a aktualizovan m vyd n m sp n publikac ... Podmaněná planeta - Bedřich Moldan | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Ke stažení Podmaněná_planeta.pdf Číst online. bedich moldan. Podmaněná planeta Description: Kniha profesora Univerzity Karlovy v Praze Bed icha Moldana je druh m roz en m a aktualizovan m vyd n m sp n publikace kter za rok z skala Cenu rektora Univerzity Karlovy za nejlep mono...SOUVISEJÍCÍ KNIHY