Říkadla a písničky

Říkadla a písničky - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Říkadla a písničky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Říkadla a písničky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Říkadla a písničky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdají se vám obrázky v této knížce povědomé? Aby ne! Několik generací vyrostlo na Živé abecedě s obrázky Antonína Pospíšila, nebo možná znáte jeho Svět zvířat. Lidová říkadla a písničky od našich předních sběratelů, jako byl Karel Jaromír Erben nebo František Bartoš, vycházejí již popáté. Stejně jako prarodiče nebo rodiče zpívali a deklamovali říkadla dnešním maminkám a tatínkům, zkuste i vy v dnešní uspěchané době knížkou zalistovat, a třeba si i zazpívat.


...te se v: Úvod > Vývoj dítěte > Lidová říkadla a písničky ... Sokolíček - Básničky, písničky a říkadla - Básničky ze cvičení ... . Lidová říkadla a písničky pro děti. Přečtěte si s dětmi lidová říkadla a zazpívejte si s nimi oblíbené dětské písničky. O zvířatech O věcech a jídle Tweet Doporučit e-mailem. Dětské písničky a říkadla 3 Aneta Kubicová ... BibiBum - Holka modrooká - české lidové písničky pro děti, hry říkanky, lidovky, dětské písničky - Duration: 1:37. Písničky pro děti a nejmenší | Pásla ovečky + 17 min - D ... Lidová říkadla a písničky pro děti | Maminkám.cz ... . Písničky pro děti a nejmenší | Pásla ovečky + 17 min - Duration: 17:54. Písničky pro děti 2,488,035 views. 17:54. Row Row Row Your Boat + More Nursery Rhymes & Kids Songs - CoComelon - ... Dětské písničky a říkadla 11 ... Písničky pro děti a nejmen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY