Květiny: 70 antistresových omalovánek

Květiny: 70 antistresových omalovánek - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Květiny: 70 antistresových omalovánek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Květiny: 70 antistresových omalovánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Květiny: 70 antistresových omalovánek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Abyste se mohli zaměřit sami na sebe a znovu nabýt energii, nechte se pohltit těmito omalovánkami. Zcela náhodně si z tohoto bloku zvolte jakoukoli ilustraci, květiny všech druhů, reálné či imaginární, jimž dáte své oblíbené barvy. Neplatí zde žádné pravidlo: fixy, tužky, kvaš, pastely... použijte barvy, které máte po ruce, a pusťte se do toho. Jak obrázky ožívají barvami, pozvolna se ve vás usazuje klid.


...xt video is starting stop. Loading... Watch Queue Květiny 70 antistresových omalovánek ... Antistresové omalovánky - květiny - ANAG ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Květiny - 70 Antistresových omalovánek Tato kniha omalovánek vám pomůže zaměřit se sami na sebe a znovu nabýt energii. Zcela náhodně si z tohoto bloku zvolte jakoukoli ilustraci, květiny všech druhů, r ... Květiny - 70 Antistresových omalovánek - wikyhracky.cz ... . Zcela náhodně si z tohoto bloku zvolte jakoukoli ilustraci, květiny všech druhů, reálné či imaginární, jimž dáte své oblíbené barvy. Hlavní stránka > Doplňkové zboží > Antistresové omalovánky...SOUVISEJÍCÍ KNIHY