Ztracené: Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima

Ztracené: Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima - Eva Urbaníková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Urbaníková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené: Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracené: Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Urbaníková. Číst Ztracené: Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šest žen, které se zamilovaly do muslima Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo a nic už nebylo jako předtím. Simona, Mona, Maruška, Baška, Renáta, Patrícia – šest žen vypráví o lásce, jakou předtím nezažily, o naději, o stěhování, o konvertování k islámu, o zklamání, o nové rodině, o zmizelých dětech, o podplacených soudech, o samotě a bezmocnosti, o boji proti zvykům a zákonům muslimských zemí. Eva Urbaníková přináší šest životních osudů, které nenechají nikoho lhostejným.


...ledáte Motto Ztracené: Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 80 Kč ... URBANÍKOVÁ, Eva : Ztracené ... . Cena od 99 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Ztracené: Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima Šest žen, které se zamilovaly do muslima Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. Eva Urbaníková - Ztracené (skutečné příběhy žen, které milovaly muslima) 2. 10. 2017 . Známá slovenská autorka ... Ztracené | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Eva Urbaníková - Ztracené (skutečné příběhy žen, které milovaly muslima) 2. 10. 2017 . Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY