Důvěrně známé hvězdy domova

Důvěrně známé hvězdy domova - Stanislav Struhar | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Struhar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Důvěrně známé hvězdy domova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Důvěrně známé hvězdy domova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Struhar. Číst Důvěrně známé hvězdy domova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stanislav Struhar se narodil v roce 1964 v Gottwaldově, dnešním Zlíně. V roce 1988 emigroval spolu s manželkou do Rakouska, jejich syn je mohl následovat až po pádu železné opony. Usadil se ve Vídni, přijal rakouské státní občanství a němčina se stala jeho literárním jazykem. V románech a povídkách se mimo jiné zabývá životem cizinců v nové společnosti a zařadil se do nepočetné, ale o to zajímavější rodiny německy píšících spisovatelů českého původu. Ve svém novém románu, lyricky laděném v malebném prostředí Itálie, Monaka a Francie, vypráví podmanivý příběh mladé ženy z jedné ligurské horské vesnice, kterou zastihne podobný osud jako kdysi její matku, pocházející z Rakouska. Práci na tomto románu podpořilo tvůrčími spisovatelskými stipendii rakouské Spolkové ministerstvo pro výuku, umění a kulturu.


...ě známé hvězdy domova Autor: Struhar, Stanislav Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788075111845 ISBN: 978-80-7511-184-5 Originál: Die vertrauten Sterne der Heimat Překlad: Štulcová, Magdalena Popis: 1× kniha, vázaná, 108 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,1 cm ... Do nitra koronaviru. Česká firma a Univerzita Karlova ... ... ... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Důvěrně známé hvězdy domova od Stanislav Struhar. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Elektronická kniha Důvěrně známé hvězdy domova na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Důvěrně známé hvězdy domova od... Důvěrně známé hvězdy domova 2015; Stará zahrada 2015; vš ... Důvěrně známé hvězdy domova | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Elektronická kniha Důvěrně známé hvězdy domova na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Důvěrně známé hvězdy domova od... Důvěrně známé hvězdy domova 2015; Stará zahrada 2015; všech 11 knih autora. Kniha Důvěrně známé hvězdy domova je v. Přečtených: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Stanislav Struhar se narodil v roce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY