Nevěsta ze zámoří

Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěsta ze zámoří.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevěsta ze zámoří ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Nevěsta ze zámoří Online je nyní tak snadné!

POPIS


První světová válka vzala Julii nejen manžela a malého syna, ale i domov a chuť do života. Uchýlí se do domu své provdané sestry, ale dobře cítí, že je na obtíž. Z ciziny se na krátkou dobu vrací Juliin strýc a nabízí neteři zajištěnou budoucnost – sňatek s krajanem, který hledá manželku ze staré vlasti. Julie po krátkém váhání souhlasí a odjíždí z Čech na ostrov v Karibském moři. Netouží hledat novou lásku, ale jen útočiště a zapomnění. Čeká ji však daleko víc. Exotická příroda, zcela jiná společnost a manžel, jehož minulost je opředena tajemstvím. Navíc je tu i nebezpečná sokyně, která s Julií rozehraje hru na život a na smrt.


...věsta ze zámoří Přidat komentář. i ... Nevěsta ze zámoří / Nejlevnější knihy ... .stefany. 22 21. dubna. Příjemná jednohubka v podobě historické romance s jemnou dávkou napětí a nádechem exotiky. ... Nevěsta ze zámoří Autor: Körnerová, Hana Marie Nakladatel: Ikar EAN: 9788024910635 ISBN: 978-80-249-1063-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Nevěsta ze zámoří 3.5. 6 recenzí ; První světová válka ... Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová | Elektronická ... ... .5. 6 recenzí ; První světová válka vzala Julii nejen manžela a malého syna, ale i domov a chuť do života. Uchýlí se do domu své provdané sestry, ale dobře cítí, že je na obtíž. Z ciziny se na krátkou dobu vrací Juliin strýc a nabízí neteři zajištěnou budoucnost - sňatek s krajanem, který ... Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová. První světová ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY