Atlas ptáků: 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací

Atlas ptáků: 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací - Frank Hecker, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Hecker,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas ptáků: 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas ptáků: 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Hecker,. Číst Atlas ptáků: 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začátečníkovi se může zdát, že to hraničí s čarami a kouzly. Přímo nad vodou se mihne modrý záblesk: „Hele! Ledňáček!“, něco hnědého a sotva viditelného zpívá v rákosí: „To je jasné: rákosník obecný“, něco dalšího se krčí v trnitém křovisku: „To může být jen ťuhýk“. Ale právě v momentech, kdy s vámi není odborník, vám chceme pomoci. V tomto atlasu najdete 230 druhů evropských ptáků, kteří jsou zobrazeni na 400 fotografiích a ilustracích. Ptáky jsme rozdělili podle oblastí výskytu – v lese, na louce a poli, u vody, na pobřeží, v horách a v blízkosti lidských sídel. Jednotlivé oblasti jsou v knize barevně odlišeny, takže vaše hledání a určování bude jednodušší. Zjistěte, kdo létá kolem vás! Knihu doporučuje Česká společnost ornitologická.


...las ptáků -- 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací - Katrin Hecker; Frank Hecker Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Půjčte si Mimoně či Desku od Dyka - Plzeňský deník ... . Hledáte Atlas ptáků - 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací od Hecker Katrin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Atlas ptáků - 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací ... Vazba. Brožovaná. Jazyk. česky. Publikováno. 31. 7. 2015. Více o knize. ... vám chceme pomoc ... Kniha Atlas ptáků - 230 evropských druhů, více než 400 ... ... . 33 prodejen po celé ČR Atlas ptáků - 230 evropských druhů, více než 400 fotografií a ilustrací ... Vazba. Brožovaná. Jazyk. česky. Publikováno. 31. 7. 2015. Více o knize. ... vám chceme pomoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY