Odhalené emoce: Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých

Odhalené emoce: Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých - Paul Ekman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Ekman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odhalené emoce: Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odhalené emoce: Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Ekman. Číst Odhalené emoce: Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proslulý psycholog Paul Ekman v Odhalených emocích vysvětluje kořeny univerzálních emocí: smutku, hněvu, překvapení, strachu, odporu a radosti a na bohatém obrazovém materiálu demonstruje jejich projevy v naší tváři. Kniha, která je destilátem několika desetiletí autorových výzkumů, nabízí trénink v rozpoznávání pocitů vašich blízkých, kolegů či cizích lidí. Jde o praktického, překvapivého a přesvědčivého průvodce pro čtení emocí: a to i těch vlastních.Autor knihy zkoumal tzv. mikrovýrazy, jemné nevědomé změny v mimice, stěží postřehnutelné netrénovaným okem. Na základě desítek let výzkumů pak s kolegou Wallym Friesenem sestavil dnes již široce používaný Kódovací systém mimiky tváře (FACS). Detailně se zabýval také problematikou lhaní. V knize najde čtenář jednoduchý test na zjištění své aktuální schopnosti v rozpoznávání emocí. Ekmanovy převratné poznatky tak nyní můžeme využívat podobně jako mnohé organizace a bezpečnostní složky.Kniha je mimořádná detailností popisovaných emocí, množstvím unikátních cvičení a fotografií.#V knize se dozvíte :- Můžeme odlišit upřímný úsměv od zdvořilého? - Mluví náš partner pravdu, nebo lže? - Dá se odhalit, co si o nás šéf nebo zaměstnanec myslí? - Můžeme se naučit ovládat i v situacích, které nás obvykle rozhodí? - Které emoce jsou univerzální napříč kulturami? - Co to jsou mikrovýrazy a jak se dají odhalit a využít? - TEST: jak umíte číst ve tváři druhých?Rozpoznáte-li skutečné pocity svých partnerů, dětí, kolegů v práci nebo i úplně cizích lidí, můžete správně zareagovat a vyhnout se tak omylům i zbytečným konfliktům.# O autoroviPaul Ekman (*1934), přední světový expert na neverbální komunikaci a gesta, je emeritním profesorem psychologie na Lékařské fakultě Kalifornské univerzity v San Francisku. Většinu profesního života zasvětil zkoumání projevů emocí. Působil jako poradce policejních oddělení, protiteroristických skupin nebo filmových studií (např. spolupracoval na seriálu Anatomie lži či filmu V hlavě). Za svoji vědeckou činnost získal řadu prestižních ocenění. Časopis Time jej v roce 2009 uvedl v žebříčku 100 nejvlivnějších osobností světa. Žije v severní Kalifornii.


... emoce Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých Paul Ekman ... Odhalené emoce / Nejlevnější knihy ... . Rozpoznáte-li skutečné pocity svých partnerů, dětí, kolegů v práci nebo i úplně cizích lidí, můžete správně zareagovat a vyhnout se tak omylům i zbytečným konfliktům. Odhalené emoce - naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhých Jan Melvil Publishing. Loading... Unsubscribe from Jan Melvil Publishing? Cancel Unsubscribe. Odhalené emoce vám s trochou úsilí pomůžou zlepšit kvalitu vašeho ... Odhalené emoce - Paul Ekman | Knihy na Martinus.cz ... . Odhalené emoce vám s trochou úsilí pomůžou zlepšit kvalitu vašeho života. Budete si totiž lépe uvědomovat své pocity a více si všímat, jaké signály k vám ostatní vysílají prostřednictvím mimiky, hlasu, i řeči těla. Podtitul: Naučte se rozpoznávat výrazy tváře a pocity druhýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY