Pavouček Provazníček

Pavouček Provazníček - Inka Ciprová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Inka Ciprová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pavouček Provazníček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pavouček Provazníček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Inka Ciprová. Číst Pavouček Provazníček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ilustrace ke knize o dobrodružství neohroženého pavoučka Provazníčka jsou dílem Zdeňka Milera, jehož Krtečka milují děti na celém světě. V knize o Provazníčkovi malí čtenáři Krtka sice nenajdou, ale setkají s jinými zvířátky, doprovodí Provazníčka do pavoučí školy a zavítají s ním dokonce až do Afriky. Kniha je určena pro děti staršího předškolního věku i pro malé školáky. Text je vhodný k předčítání i k nácviku samostatného čtení.


..., I.: Pavouček Provazníček. Praha: Knižní klub, 2003; Broumovská, A ... Pavouček Provazníček - Miler Zdeněk, Ciprová Inka levně ... ... .: Příběhy od pavoučího kamene. Praha: Nakladatelství R 3, 1991. artefiletika: Děti sedí kolem kruhu ze záclony s namalovanou pavučinou. Povídáme si o pavoucích, o způsobu jejich života a užitečnosti, vyprávíme si vlastní zážitky a prožitky ... Počet stran: 112, Cena: 159 Kč, Rok vydání: 2015, Nakladatelství: Knižní klub, Příhody pavoučka od vyklubání z vajíčka až po nalezení nevěsty. Pro děti staršího předškolního věku a malé školáky. ... Všech ... Pavouček Provazníček - Inka Ciprová od 159 Kč - Heureka.cz ... . Pro děti staršího předškolního věku a malé školáky. ... Všechny informace o produktu Kniha Pavouček Provazníček - Inka Ciprová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pavouček Provazníček - Inka Cip...SOUVISEJÍCÍ KNIHY