Triatlon - anatomie: Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon

Triatlon - anatomie: Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon - Troy Jacobson, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Troy Jacobson,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Triatlon - anatomie: Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon.pdf


Chcete si knihu přečíst?Triatlon - anatomie: Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Troy Jacobson,. Číst Triatlon - anatomie: Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zjistěte, co všechno potřebujete k maximalizaci síly, výkonu, rychlosti a vytrvalosti! Tato kniha vám ukáže, jak zlepšit svůj výkon zvýšením svalové síly a zefektivněním každého pohybu. Obsahuje popisy 82 nejúčinnějších multisportovních cviků krok za krokem a barevnými anatomickými ilustracemi, které zvýrazňují zapojené svaly. Naučíte se - posilovat svaly a zvýšit svou výdrž při běhu v různých terénech, při jízdě do strmých svahů a při plavání na otevřených vodních plochách, - jak upravit cviky, když se chcete zaměřit na specifickou oblast, - jak snížit napětí svalů a minimalizovat výskyt běžných zranění, - a jak to všechno spojit dohromady a vytvořit tak tréninkový program dle vašich individuálních potřeb a cílů. Triatlon – anatomie vám zaručí, že budete dokonale připraveni na svůj závod - ať už je váš první, nebo desátý, a opravdu uvidíte výsledky. Mark Klion, M.D. je ortopedický chirurg a specialista na sportovní medicínu, aktivní triatlonista a maratonec. Troy Jacobson je bývalý vrcholový sportovec – triatlonista, nyní působí jako profesionální triatlonový trenér.


...informace o produktu Kniha Triatlon - anatomie ... TRIATLON Anatomie / Najlacnejšie knihy ... . Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon - Mark Klion, Troy Jacobson - CPress, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Triatlon - anatomie. Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon - Mark Klion, Troy Jacobson - CPress. Kniha: Triatlon - anatomie -- Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon - Mark Klion; Troy Jacobson Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Triatlon - anantomie. Váš ilustrovaný pr ... Triatlon - anatomie - Mark Klion, Troy Jacobson - SEVT.cz ... . Triatlon - anantomie. Váš ilustrovaný průvodce pro vyšší rychlost a lepší výkon. Autoři: Mark Klion, M.D., Troy Jacobson Rok vydání: 2015 Připraveno ve spolupráci s Českou triatlonovou asociací Vydalo: CPress Tato kniha vám ukáže, jak zlepšit svůj výkon zvýšením s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY