Knoflíková válka

Knoflíková válka - Louis Pergaud | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Louis Pergaud
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Knoflíková válka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Knoflíková válka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louis Pergaud. Číst Knoflíková válka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o nesmiřitelné válce Loverňáků a Velraňáků, dvou klukovských part ze sousedních vesnic, které se zarputile nenávidí a bojují proti sobě všemi možnými způsoby. V každé z bitev získává vítězná strana válečné trofeje – knoflíky, kšandy nebo pásky zajatých bojovníků. Pro zajatce je to velice ponižující záležitost – po velkém výprasku od nepřítele se domů vracejí otrhaní, doma je pak čeká další, tentokrát rodičovský, výprask.


... Knoflíková válka těšila mimořádnému zájmu televizních diváků a hláška "Kdybych to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil" velmi rychle zlidověla ... Knoflíková válka (1962) | Ke stažení, ke zhlédnutí ... . Generace mých rodičů považovala Knoflíkovou válku za příjemnou komedii z dětského prostředí a kdykoliv se snímek objevil ve vysílání, řítili se k televizoru. Kniha Knoflíková válka Přidat komentář. Luigi1. 3 02. května. Plně se stotožňuju s názorem tygřík2, tato věta mi zůstala v pamněti i po tolika letech co jsem viděl film. ... 2007: Začnu asi tím, že orig ... Knoflíková válka - YouTube ... . května. Plně se stotožňuju s názorem tygřík2, tato věta mi zůstala v pamněti i po tolika letech co jsem viděl film. ... 2007: Začnu asi tím, že originální Knoflíková válka (překlad Eva Bezděková, 1968) je asi moje nejoblíbenější knížka. Přesto se dá říct, že tenhle film se mi líbil. Bylo vidět, že režisér má knížku rád taky. Ani m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY