Velbloud a Ibis: Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti

Velbloud a Ibis: Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti - Adriana Skálová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adriana Skálová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velbloud a Ibis: Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velbloud a Ibis: Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adriana Skálová. Číst Velbloud a Ibis: Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když je člověk hodně nemocný, tak spí a nemá chuť nic dělat. Ale když je mu líp a musí ještě být v posteli a je malý a neumí si ještě číst dlouhé romány…tak má dlouhou chvíli. Cesta domů nabízí smysluplné a veselé využití takového času nemocným dětem a nejen jim. Snažíme se ukázat, že čas nemoci není jen těžký, ale může být šancí k zastavení se a tvoření toho, na co normálně nemáme čas. Začínáme vydávat řadu knížek, které neskončí přečtením pohádek: děti je obydlí, dotvoří podle sebe a mohou si s nimi hrát. Nebo je pak mohou někomu darovat – daleko hezčí, než když je dostaly. Autorka namalovala do nemocnice dětem na skleněné dveře dvojice zvířat. Pak k nim napsala jejich příběhy. Nakonec zvířata došla do této knížky, můžete si o nich číst, skládat, vystřihovat je a obydlet jimi pestrý prales uvnitř knihy. Knihy z této řady si děti mohou vlastnoručně přetvořit do trojrozměrné kulisy pomocí nůžek a lepidla. Čas v posteli si mohou zkrátit nejen čtením příběhů, ale i skládáním zvířátek a hraním si s nimi. Autorkou textu, ilustrací i designu knihy je Adriana Skálová. Kniha vyšla v edici Bludiště a patří do řady s názvem "Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti".


...posteli si mohou zkrátit nejen čtením příběhů, ale i skládáním zvířátek a hraním si s nimi ... vyrábění - NajduZboží.cz ... . Svým výtvorem mohou i někoho obdarovat a zjistit, že i čas nemoci může být k něčemu dobrý. (knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti) Velbloud a Ibis: Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti Adriana Skálová Nakladatel: Cesta domů 2015 Čas v posteli si mohou zkrátit nejen čtením příběhů, ale i skládáním zvířátek a hraním si s nimi. Autorkou textu, ilustrací i designu knihy je Adriana Skálová. Kniha vyšla v edici Bludiště a pat ... Velbloud a Ibis - Adriana Skálová | Databáze knih ... . Autorkou textu, ilustrací i designu knihy je Adriana Skálová. Kniha vyšla v edici Bludiště a patří do řady s názvem "Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti". Velbloud a ibis. Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti. Z řady Knížek ke čtení, vyrábění a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY