Panter

Panter - Nelson deMille | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nelson deMille
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Panter.pdf


Chcete si knihu přečíst?Panter ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nelson deMille. Číst Panter Online je nyní tak snadné!

POPIS


Agent elitní protiteroristické jednotky John Corey se svou manželkou, agentkou FBI Kate Mayfieldovou, jsou vysláni do jemenského Saná, jednoho z nejnebezpečnějších míst na Středním Východě, aby společně s malým týmem spolupracovníků dopadli jednoho z hlavních organizátorů bombového útoku na americkou válečnou loď Cole, vysoce postaveného představitele al-Káidy, vystupujícího pod přezdívkou Panter.Nepolapitelný a nemilosrdný Panter má na svědomí řadu teroristických útoků a vražd a vláda Spojených států amerických je rozhodnutá dostat ho za každou cenu. John s Kate vstoupili do rozehrané hry a tak neznají její pravidla, protihráče ani aktuální skóre. Vědí však, že jejich úkol je mnohem složitější, než se na první pohled zdá, a že z lovců se může snadno stát kořist.


... definition is - pantler. one that pants specifically: a bovine animal exhibiting failure of the bodily heat-regulating mechanisms especially as a sequel to foot-and-mouth disease History ... Our Attorneys | Miami Trial Lawyers | Panter, Panter and ... ... . In 1788, Jean-Claude Delamétherie described a black leopard that was kept in the Tower of London and had been brought from Bengal. In 1794, Friedrich Albrecht Anton Meyer proposed the scientific name Felis fusca for this individual, the Indian leopard. In 1809, Georges Cuvier described a black leopard kept in the Ménagerie du Jardin des plantes that had been brought from Java. Pantera (/ p æ n ˈ t ɛr ə /) was an American heavy me ... Pantera - Wikipedia ... . In 1809, Georges Cuvier described a black leopard kept in the Ménagerie du Jardin des plantes that had been brought from Java. Pantera (/ p æ n ˈ t ɛr ə /) was an American heavy metal band from Arlington, Texas formed in 1981. The group's best-known lineup consisted of the Abbott brothers—drummer Vinnie Paul and ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY