Mach a Šebestová na cestách

Mach a Šebestová na cestách - Miloš Macourek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Macourek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mach a Šebestová na cestách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mach a Šebestová na cestách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Macourek. Číst Mach a Šebestová na cestách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trojice tvůrců Macourek, Born, Nárožný se opět sešla u dalších příběhů žáků 3.B. Tentokrát se Mach se Šebestovou, psem Jonatánem a kouzelným sluchátkem dostanou do nejvzdálenějších míst na zeměkouli. Navštíví severní pól, v Paříži zachrání tetu Vilmu, vykoupou se v Amazonce, závodí v Africe s kouzelníkem, hledají ztraceného v Jonatána v Austrálii, navštíví Hollywood a potápějí se u Havajských ostrovů, kde vyloví vynález, který málem způsobí velký převrat ve školství. Po příbězích Mach a Šebestová, Mach a Šebestová na prázdninách, Mach a Šebestová za školou, vycházejí další vtipné historky nápaditých a odvážných dětí, osobitě interpretované Petrem Nárožným.


...Mach a Šebestová na prázdninách, který navazuje na prvních třináct příběhů o kouzelném sluchátku, opět napsal Miloš Macourek a jeho výtvarnou podobu vytvořil Adolf Born ... Mach a Šebestová na cestách (TV seriál) (2005) | ČSFD.cz ... ... Mach a Šebestová S03E05 Jak se potápěli u Havajskych ostrovů Please click subscribe button if you want more video ! Thanks for watching :) Česká klasika mezi pohádkami od Miloše Macourka. Mach a Šebestová (in English: Mach and Šebestová or Max and Sally) is a Czech cartoon series.It was created by writer Miloš Macourek, director Jaroslav Doubrava, and animator Adolf Born.The animated characters were voiced by Petr Nárožný.The story follows the adventures of t ... Mach a Šebestová - Wikipedie ... .It was created by writer Miloš Macourek, director Jaroslav Doubrava, and animator Adolf Born.The animated characters were voiced by Petr Nárožný.The story follows the adventures of two third-year pupils and a torn off telephone receiver.The first s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY