Vzdej se mi

Vzdej se mi - Jennifer L. Armentrout, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jennifer L. Armentrout,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzdej se mi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzdej se mi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer L. Armentrout,. Číst Vzdej se mi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už jednou zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného činu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si ale není jistá, jestli je schopná odpuštění. Když se u ní doma začnou dít podivné věci a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.


...zdej se mi Přidat komentář. FairyD. 1 10 ... Knižné maniačky: RECENZIA: J.Lynn: Vzdej se mi ... . května. Ďalší skvelý príbeh z pera autorky. ... Kniha: Vzdej se mi (J. Lynn a Jennifer L. Armentrout). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vzdej se mi - Ebook written by Jennifer Armentrout / J. Lynn. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Vzdej se mi. Issuu is a digital publishing platform th ... NASCHVÁLY S NIKI | MINI PRANKY! #2 Projímadlo do kafe ... ... . Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your pub...SOUVISEJÍCÍ KNIHY