Muži, kteří nenávidí ženy: Milénium 1

Muži, kteří nenávidí ženy: Milénium 1 - Stieg Larsson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stieg Larsson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži, kteří nenávidí ženy: Milénium 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muži, kteří nenávidí ženy: Milénium 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stieg Larsson. Číst Muži, kteří nenávidí ženy: Milénium 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii.Trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. První díl (Muž, který nenáviděl ženy) dostal v roce 2005 cenu za nejlepší skandinávský kriminální román, druhý díl (Dívka, která si hrála s ohněm) byl oceněn jako nejlepší švédský kriminální román roku 2006, a poslední (Ztracené vzdušné zámky) získal cenu Kniha roku. Larsson není autorem, který by se spokojil s naplněním žánrových konvencí, píše se silným zanícením pro problémy současnosti, uvažuje o vztahu politiky a morálky, klade otázky a hledá zodpovědnost. Šíře jeho znalostí odpovídá hloubce pohledu na věc, což činí příběh velmi věrohodným. Má fantastickou schopnost udržet napětí v mnoha komplikovaných paralelně se odvíjejících zápletkách a současně je brilantně propojovat. Svým bohatým jazykem a stylem navazuje na tu nejlepší severskou vypravěčskou tradici.Globální bestseller / vychází v 35 zemích / dosud prodáno více něž 6 000 000 výtisků.


...e románu Stiga Larssona Muži, kteří nenávidí ženy (nejlepší skandinávský kriminální román roku 2005), jenž je prvním dílem trilogie Milénium ... Muži, kteří nenávidí ženy / The Girl with the Dragon ... ... . K pátrání po neteři významného švédského strojírenského magnáta, která zmizela před 40 lety za podivuhodných okolností, se dostává nesourodá dvojice ... Milénium 1 - 3 2010; Muži, kteří nenávidí ženy 2008; Dívka, která si hrála s ohněm 2009; Dívka, která kopla do vosího hnízda 2010; Podobné knihy. Dívka v pavoučí síti 2015; Iluze pravdy 2019; Dlouhé stíny 2020; Kniha Muži, kteří nenávidí ženy je v Start your review of Muži, kteří nenáv ... Muži, kteří nenávidí ženy - Home | Facebook ... . Dívka v pavoučí síti 2015; Iluze pravdy 2019; Dlouhé stíny 2020; Kniha Muži, kteří nenávidí ženy je v Start your review of Muži, kteří nenávidí ženy (Milénium, #1) Write a review Aug 11, 2009 Brad rated it really liked it · review of another edition Muži, kteří nenávid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY