Noční pacient

Noční pacient - Jan Cimický | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Cimický
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční pacient.pdf


Chcete si knihu přečíst?Noční pacient ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Cimický. Číst Noční pacient Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na zpola zasněženém předjarním poli je strážníky objeven těžce poraněný starý muž. V nemocnici, kam ho dovezli, krátce poté umírá. A kriminalisté se snaží objevit pachatele krutého mučení a násilí, které na něm někdo spáchal. Před námi se postupně objevuje série brutální agresivity, potencované drogou. I druhý případ, který v následujících dnech musí kriminalisté z mordparty vrchního kriminálního rady Hladíka řešit, má podobné znaky primitivní bezcitné hrubosti. Významnou roli tu bude opět hrát Hladíkův přítel, psychiatr Petr Dvořák a také mladá posila kriminalistického týmu, magistra psychologie Jiřina. Vnese do jejich pátrání nějaké světlo „soví“ prsten, který se v domě první oběti ztratil? Je to originál, anebo replika perského prstenového hlavolamu, co údajně ve středověku sloužil i jako schránka pro prudký jed, pro slavnou Lukrécii Borgiu? Stane se klíčem k celé události, anebo zůstane jen náhodnou souvislostí, která se ukáže jako málo důležitá? Příběh je citlivou autorovou exkurzí do světa dospívajících mladých lidí, závislých na drogách. A zároveň i přesvědčivým obrazem současné společnosti.


...etektivní román Jana Cimického se zabývá rostoucí agresivitou ve společnosti ... Poradna: Noční práce a její úskalí nejen pro zaměstnance ... ... . Noční pocení je také příznakem infekce HIV. Rakovina. Noční pocení může být příznakem některých druhů rakoviny, jako je lymfom a leukémie; každopádně rakovina by byla téměř jistě doprovázena větším úbytkem hmotnosti a chudokrevností. Čtěte také: Bolest zad může signalizovat rakovinu prostaty. Léky Noční močení se nazývá nykturie. Pokud častější močení doprová ... Noční pacient - Jan Cimický | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Léky Noční močení se nazývá nykturie. Pokud častější močení doprovází silný pocit žízně, může se jednat o jeden z prvních varovných signálů cukrovky. ... Také se zapojuje trénink močového měchýře, kdy má pacient dodržovat časové intervaly k močení a postupně je prodlužovat. Noční pomočování považujeme za normální u dětí ve věku do 5 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY