Vypadni z mýho života!

Vypadni z mýho života! - Marta Davouze | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Davouze
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vypadni z mýho života!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vypadni z mýho života! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Davouze. Číst Vypadni z mýho života! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román vychází ze stejnojmenné novely vydané v roce 2004. Spisovatelka se tu s nadhledem vrací k událostem, které ji přiměly učinit zásadní životní rozhodnutí a ukončit v pozdním věku několik desetiletí trvající manželství. Kromě závěrečných částí se děj románu odehrává v Praze. Začíná nostalgickými vzpomínkami na dětství a na romantické dívčí sny, které se pak překvapivě naplnily ve druhém manželství. Přínosem tohoto románu je jeho existenciální rozměr. Mistrná líčení každodennosti v době normalizace, sarkastický přístup k listopadovému vítězství i vlastní příběh lásky, přátelství a zrady jako by tvořily pouhou kulisu. Přes veškerou upřímnost jdoucí až do detailů milostného života zůstává totiž podstatná snaha o překonání lidské osamělosti, o nalezení smyslu životní pouti. Mnohé se tu dovídáme i o známých osobnostech. Kniha je stejně výjimečná jako autorka sama.


...z mýho života! Autor: Davouze, Marta Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020438454 ISBN: 978-80-204-3845-4 Ilustrace: Beldová, Alena Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Vypadni z mýho života! / Nejlevnější knihy ... . vydání) Kniha Vypadni z mýho života! Přidat komentář. Květinka008. 1 20. února. Marta se nečte lehce a rychle. ... Kniha: Vypadni z mýho života! - Marta Davouze. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Vypadni z mýho ž ... Železná: Jsem ráda, že si vybral Kony - iDNES.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Vypadni z mýho života, porovnání cen z internetových obchodů, hodnoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY