Zabijákova výbava

Zabijákova výbava - Gianni Biondillo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gianni Biondillo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabijákova výbava.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zabijákova výbava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gianni Biondillo. Číst Zabijákova výbava Online je nyní tak snadné!

POPIS


Temný thriller a zároveň divoká road movie o pronásledování zločinu v současné Itálii. Inspektor Ferraro se vrátil z Říma. Za sebou zanechal komisařku Elenu Rinaldiovou, další nevydařený románek. Vrátil se osamělý a poražený na komisařství do milánského Quarta Oggiara a po třech letech musí začínat zase od začátku. S šedivějícím vousem, novým bytem, dospívající dcerou Giulií a kamarádem Lanzou v Bruselu. A čeká ho práce: přepadení ve vile s tragickou dohrou. Mrtvý jsou lupič i domácí pán. Pěkná otrava. A nechybí ani kolega Comaschi se svými nejapnými žerty. V témže okamžiku končí jeden krkolomný útěk z věznice v krvavé lázni. Uprchlík je bezvýznamný černoch. Jak si vysvětlit, že ho přišlo osvobodit mafiánské komando? Kdo skutečně je Towongo Haile Moundou? Ironií osudu má na tuto otázku odpovědět právě Elena Rinaldiová… Gianni Biondillo, mistr thrilleru, nás bere na divokou road movie při pronásledování zločinu napříč Itálií. Líčí současný detektivní příběh, který loví v těch nejtemnějších vodách strachů, jež sužují dnešní Itálii, a nabízí nám přesný a podrobný obrázek země. Nikdy ale neztrácí naději.


...ova výbava Gianni Biondillo Panteon , 2015 Objednávejte knihu Zabijákova výbava v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Gianni Biondillo | Albatrosmedia.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zabijákova výbava . Gianni Biondillo; Gianni Biondillo . 3,0 . Sledovať autora . Trilery. Všetky knihy autora . Panteon, 2015. Na sklade. 5 hodín čítania. Vydavateľstvo Panteon, 2015. Temný thriller a zároveň divoká road movie o pronásledování zločinu v současné Itálii. ... Zabijákova výbava. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zat ... Zabijákova výbava / Nejlevnější knihy ... . ... Zabijákova výbava. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro při...SOUVISEJÍCÍ KNIHY