I vy máte druhou šanci: Jde o Vaše peníze, Váš život a Váš svět

I vy máte druhou šanci: Jde o Vaše peníze, Váš život a Váš svět - Robert T. Kiyosaki | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Robert T. Kiyosaki
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
I vy máte druhou šanci: Jde o Vaše peníze, Váš život a Váš svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?I vy máte druhou šanci: Jde o Vaše peníze, Váš život a Váš svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert T. Kiyosaki. Číst I vy máte druhou šanci: Jde o Vaše peníze, Váš život a Váš svět Online je nyní tak snadné!





POPIS


Nová kniha Roberta T. Kiyosakiho, autora bestselleru Bohatý táta, chudý táta, je určena pro všechny, kdo si uvědomují, že v době, kdy se náš svět potýká s finanční krizí, je čas dělat věci jinak. Že je šílené spořit peníze, zatímco banky tisknou biliony dolarů. Že je šílené dlouhodobě investovat, zatímco burzy krachují. A že je šílené chodit do školy, když se ve školách o penězích nedozvíte téměř nic. Díky této knize se naučíte dělat bystřejší rozhodnutí o vašich financích a vašem životě, rozhodnutí, která mohou změnit náš svět. Využijte i vy svou druhou šanci a převezměte kontrolu nad svou vlastní finanční budoucností!


...aše peníze, váš život a náš svět Nová kniha Roberta T ... I vy máte druhou šanci - Jde o vaše peníze, váš život a ... ... . Kiyosakiho, autora bestselleru Bohatý táta, chudý táta, je určena pro všechny, kdo si uvědomují, že v době, kdy se náš svět potýká s... I vy máte druhou šanci. Jde o vaše peníze, váš život a váš svět. KIYOSAKI Robert T. Info: Pragma, 2015 (1.) - váz., 362 str. ... která mohou změnit náš svět. Využijte i vy svou druhou šanci a převezměte kontrolu nad svou vlastní finanční budoucností! Tweet. I Vy máte druhou šanci: Jde o vaše peníze, váš život ... I vy máte druhou šanci: Jde o Vaše peníze, Váš život a Váš ... ... . I Vy máte druhou šanci: Jde o vaše peníze, váš život a náš svět 260,-224,-Není dostupné I Vy máte druhou šanci: Jde o vaše peníze, váš život a náš svět Nová kniha Roberta T. Kiyosakiho, autora bestselle...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY