Živý mrtvý: a další policejní povídky

Živý mrtvý: a další policejní povídky - Martin Goffa | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Goffa
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Živý mrtvý: a další policejní povídky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Živý mrtvý: a další policejní povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Goffa. Číst Živý mrtvý: a další policejní povídky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Miko Syrový slaví dvě desítky let své policejní kariéry. Tedy slavil by, pokud by zrovna neležel v nemocniční posteli. A tak alespoň vzpomíná na dobráky i nebožáky, kteří prošli jeho detektivním životem. Na jedné straně kolegové, na té druhé zlodějíčci, podvodníci, rabiáti a dokonce vrazi. Julo, jeho první velitel, nenasytná a přesto osamocená Zuzanka, Greg, maličký nácek Patrik, gambler Beny… Ti a mnozí další defilují Mikovi před očima a on si vybavuje příběhy, které s nimi prožil v dobách dávných i těch sotva minulých. V povídkové knize Živý mrtvý vrací Martin Goffa na scénu svého detektiva pražské kriminálky, Mikuláše Syrového. Po oceňované trilogii Muž s unavenýma očima – Bez těla – Mezi dvěma ohni autor přichystal sérii krátkých příběhů, které jsou někdy drsné, někdy úsměvné a jindy zase hořké. Zkrátka právě takové, jaký je skutečný život nejen Mika Syrového, ale vlastně každého obyčejného policajta, který chce dělat svou práci pořádně a při tom všem ji ještě přežít.


...mrtvý a další policejní povídky 5. 3 recenze ; Miko Syrový slaví dvě desítky let své policejní kariéry ... Hledejte: živý mrtvý | Ulož.to ... . Tedy slavil by, pokud by zrovna neležel v nemocniční posteli. A tak alespoň vzpomíná na dobráky i nebožáky, kteří prošli jeho detektivním životem. Na jedné straně kolegové, na té druhé zlodějíčci ... Kniha Živý mrtvý a další policejní povídky Přidat komentář. PetrCepek. 1 23. dubna. Pozoruhodného spisovatele Martina Goffu jsem objevil až z komentářů zde v Databázi ... Živý mrtvý -- a další policejní povídky - Knihy.ABZ.cz ... . PetrCepek. 1 23. dubna. Pozoruhodného spisovatele Martina Goffu jsem objevil až z komentářů zde v Databázi knih (Vašku V28, díky) a povídková sbírka Živý mrtvý je naše první společné setkání. ... Živý mrtvý a další policejní povídky. Goffa, Martin. Vydání: Mladá fronta 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 78193. Osm kriminálních povídek, v nichž vystupuje autorův známý hrdina, policista M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY