Dítě školkou povinné: Humorné příhody očima odvážného otce

Dítě školkou povinné: Humorné příhody očima odvážného otce - M.M. Cabicar | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
M.M. Cabicar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě školkou povinné: Humorné příhody očima odvážného otce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dítě školkou povinné: Humorné příhody očima odvážného otce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M.M. Cabicar. Číst Dítě školkou povinné: Humorné příhody očima odvážného otce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedinečné, často neuvěřitelné, ale i běžné příhody, které prožívají všichni dospělí, jejichž dítě začalo chodit do školky. Rozpustilé příběhy tříleté Viky jsou podané autorem, který má dar vidět humor všedních situací a vystihnout každodenní zážitky tak, až vám dají pocit, že v tom nejste sami! Rozverné příhody si získaly tisíce příznivců a ti se shodují v jediném: "Při čtení nejezte, ani nepijte! A pokud vaše dítě spí, zamkněte se s knihou za čtvery polstrované dveře."


...školkou povinné Zažijte s tříletou Viki a jejím otcem na mateřské dovolené neuvěřitelně humorné příhody ... Dítě školkou povinné - Ze života andílků | Reknihy ... . Autor M. M. Cabicar vypráví příběhy, které již baví tisíce lidí.... Kniha: Dítě školkou povinné -- Humorné příhody očima odvážného otce - M. Cabicar M. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Dítě školkou povinné 1. Žánr: ... Kniha Humorné příhody očima odvážného otce je v. Právě čtených: 9x: Přečtených: 264x: Čtenářské v ... Dítě školkou povinné (Martin Macek Cabicar) | Detail knihy ... ... . Kniha Humorné příhody očima odvážného otce je v. Právě čtených: 9x: Přečtených: 264x: Čtenářské výzvě ... Dítě školkou povinné - Humorné příhody očima odvážného otce 199 Kč 139 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY