Cukrárna Poezie

Cukrárna Poezie - Simona Čeledová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Simona Čeledová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cukrárna Poezie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cukrárna Poezie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Čeledová. Číst Cukrárna Poezie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládám vám básně, které jsem napsala v letech 2014 – 2015. Chtěla jsem se jimi dostat pod povrch ženského uvažování a zdůraznit především sílu jeho ducha, který je i přes zdánlivě křehkou skořápku velice výrazný. Cukrárna Poezie se nechce skrývat za leckdy až příliš zřetelnou racionalitudnešní doby a lyricky něžnou formou vyjadřuje pocity, vzpomínky a úvahy napsané v životní etapě, kdy si čím dál víc uvědomuji důležitost jakéhosi zjemnění ve vnímání ženství.


...a Poezie se nechce skrývat za leckdy až příliš zřetelnou racionalitu dnešní doby a lyricky něžnou formou vyjadřuje pocity, vzpomínky a úvahy napsané v životní etapě, kdy si čím dál víc uvědomuji důležitost jakéhosi zjemnění ve vnímání ženství ... Zboží prodejce cukrárna u ReK / Zboží | Fler.cz ... . Cukrárna Poezie se nechce skrývat za leckdy až příliš zřetelnou racionalitu dnešní doby a lyricky něžnou formou vyjadřuje pocity,... Zobrazit celý text Cukrárna Poezie Cukrárna Poezie se nechce skrývat za leckdy až příliš zřetelnou racionalitu dnešní doby a lyricky něžnou formou vyjadřuje pocity, vzpomínky a úvahy napsané v životní etapě, kdy si čím dál víc uvědomuji dů ... Kniha "Cukrárna Poezie" ... ... Zobrazit celý text Cukrárna Poezie Cukrárna Poezie se nechce skrývat za leckdy až příliš zřetelnou racionalitu dnešní doby a lyricky něžnou formou vyjadřuje pocity, vzpomínky a úvahy napsané v životní etapě, kdy si čím dál víc uvědomuji dů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY