Muž 18+: Co už nemusí řešit

Muž 18+: Co už nemusí řešit - Michael Kernbach | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Kernbach
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž 18+: Co už nemusí řešit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž 18+: Co už nemusí řešit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Kernbach. Číst Muž 18+: Co už nemusí řešit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co potřebuje každý muž ke svým osmnáctinám? Tuto knihu! Zvedne mu sebevědomí a vyvolá salvy smíchu. Pro každého kámoše, bratra, syna, vnuka je to ten nejlepší dárek, který ho určitě potěší! Konečně se dozví, že už nemusí nosit froté pyžama, vydávat se za plnoletého, objednávat si dětské menu, tunit si moped, nosit peněženku kolem krku, pít kafe bez kofeinu nebo čekat na Ježíška. Humorný text a vtipné ilustrace ho zaručeně pobaví!


...8+ Co už nemusí řešit. Kernbach Michael, Fernandez Miguel ... Kniha Muž 18+ - Co už nemusí řešit | Moja-Kniha.cz ... . Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 119 K ... Muž 18+ Co už nemusí řešit . Muž 18+ Co už nemusí řešit (Michael Kernbach; Miguel Fernandez) - Co potřebuje každý muž ke svým osmnáctinám? Tuto knihu! Zvedne mu sebevědomí a vyvolá salvy smíchu. Pro každého kámoše, bratra, syna, vnuka je to ten nejlepší dárek, který ho určitě potěší! Konečně se dozví, že ... Hledáte Muž 18+ Co už nemusí řešit od Michael Kernb ... Muž 18+ Co už nemusí řešit - Michael Kernbach,Miguel ... ... ... Hledáte Muž 18+ Co už nemusí řešit od Michael Kernbach,Miguel Fernandez? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Muž 18+ Kernbach, Michael; Fernandez, Miguel Cena: 101 Kč Ke kniz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY