Odpočítávání: Poslední naděje na budoucnost života na Zemi?

Odpočítávání: Poslední naděje na budoucnost života na Zemi? - Alan Weisman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alan Weisman
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpočítávání: Poslední naděje na budoucnost života na Zemi?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odpočítávání: Poslední naděje na budoucnost života na Zemi? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Weisman. Číst Odpočítávání: Poslední naděje na budoucnost života na Zemi? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na Zemi žije a živoří sedm miliard lidí a neustále se rodí další. Kolik jich ještě planeta dokáže uživit? Podle všeho by kritickou hranicí mohlo být deset miliard Pozemšťanů. Současně neustále ubývá rostlinných a živočišných druhů – ale které z nich jsou nezbytné k zachování lidského druhu, a dokázali bychom zajistit jejich přežití? Existuje nějaký způsob, jak přirozeně zastavit růst lidské populace? A pokud ano, najdeme ekonomický model, který nám zaručí prosperitu bez nutnosti permanentního růstu? Autor provokativního Světa bez nás se ve své nejnovější knize pokouší nalézt v odpovědích na tyto otázky „poslední naději na zachování budoucnosti lidské civilizace na Zemi“. Alan Weisman (1947) je oceňovaný novinář a spisovatel. Přispívá do řady významných časopisů, např. Harper's, The New York Times Magazine, Los Angeles Times, Atlantic Monthly aj., je autorem řady knih (mj. Svět bez nás, česky Argo, 2008) a nositelem řady cena za literární i publicistickou činnost.


...kladnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... zánik lidstva - štítek | Databáze knih ... . Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok. Odpočítávání: Poslední naděje na budoucnost života na Zemi? Alan Weisman Nakladatelé: Argo , Dokořán 2015 Na Zemi žije a živoří sedm miliard lidí a neustále se rodí další. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. ... O ... Odpočítávání - Poslední naděje na budoucnost života na Zemi? ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. ... Odpočítávání - Poslední naděje na budoucnost života na Zemi? Název: Odpo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY