Rodinná kuchařka

Rodinná kuchařka - Halina Pawlowská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Halina Pawlowská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinná kuchařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodinná kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Halina Pawlowská. Číst Rodinná kuchařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rodinné recepty, rodinné historky a rodinné fotky „Pořád kouká, co by snědla, aby zhubla,“ řekl jednou můj muž a měl skoro pravdu. Jídlo mne opravdu moc zajímá, když už držím dietu a snažím se ovládat, abych nejedla, stačí mi ke štěstí, když se nějakých lahůdek jen dotýkám, když k nim čichám... To je asi důvod, proč jsem se naučila vařit. Nejsem žádný vyhlášený šéfkuchař. Jsem jen žena a matka, která se snaží, aby její rodině chutnalo, aby se k jejím lahůdkám vrátili její přátelé, a která chce, aby všichni jedli tak, aby byli zdraví. Naučila jsem se vařit podle receptů svých předků. Většina z nich se dožila velmi vysokého věku, většina z nich byla vyhlášenými labužníky a většina z nich byla nádherně štíhlá! Nabízím vám recepty, které jsou v naší rodině nejoblíbenější, vše jsem vařila u sebe doma nebo na chalupě a všechno, co uvidíte na fotkách, mám moc ráda. I ty, kteří si se mnou pochutnávají... Dobrou chuť!


... kuchařka Pawlowská Halina Cena: 249 Kč 83 % celkové hodnocení 3 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi ... Rodinná kuchařka / Nejlevnější knihy ... . jen ohodnotit. Specifikace ... Rodinná kuchařka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Rodinná kuchařka, porovnání cen z internetových obchodů, hodn ... Moje rodinná kuchařka - Jamie Oliver`s FOOD Tube" od 166 ... ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Rodinná kuchařka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rodinná kuchařka. Rodinná kuchařka od 283 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Všetky informácie o produkte Kniha Rodinná kuchařka, porovnanie cien z internetových obc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY