Máme dítě s ADHD: Rady pro rodiče

Máme dítě s ADHD: Rady pro rodiče - Drahomíra Jucovičová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Drahomíra Jucovičová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme dítě s ADHD: Rady pro rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máme dítě s ADHD: Rady pro rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drahomíra Jucovičová,. Číst Máme dítě s ADHD: Rady pro rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je zaměřena nejen na poznání, co hyperaktivita je, jak vzniká, jaké jsou její základní projevy a jak se tyto projevy mění v průběhu vývoje dítěte, ale zejména na praktické náměty a postupy, jak výchovně vést hyperaktivní děti a jak s nimi pracovat v rodině i ve škole tak, aby jejich znevýhodnění bylo co nejvíce eliminováno nebo alespoň zmírněno. Jejím záměrem je pomoci, aby přestaly být tyto děti vnímány jako „problém“. Vždyť včasné a správné výchovné vedení hyperaktivního dítěte může nejen zmírnit potíže, které tyto děti mají, ale některým i předejít. Cílem této knihy také je zprostředkovat poznání, že hyperaktivita nemá jen negativa, ale také svá pozitiva, jichž lze využít. Přináší všem rodičům a pedagogům naději, že projevy spojené s hyperaktivitou lze ovlivnit a kompenzovat tak, aby hyperaktivní dítě bylo v životě úspěšné a spokojené.


...tě s ADHD Rady pro rodiče. Jucovičová Drahomíra, Žáčková Hana-30 % ... Máme dítě s ADHD | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Sleva končí za. ... 10.1 DÍTĚ S ADHD A ŠKOLSKÁ LEGISLATIVA 10.2 PŘÍSTUP K DÍTĚTI S ADHD VE ŠKOLE 11. OBDOBÍ DOSPÍVÁNÍ HYPERAKTIVNÍCH DĚTÍ 12. KLADY A ZÁPORY HYPERAKTIVITY Máme dítě s ADHD Rady pro rodiče Drahomíra Jucovičová Hana Žáčková Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: obchod ... Kniha: Máme d ... Máme dítě s ADHD: Rady pro rodiče - KOSMAS.cz ... .: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: obchod ... Kniha: Máme dítě s ADHD -- Rady pro rodiče - Drahomíra Jucovičová; Hana Žáčková ... (rady pro rodiče) Další popis zobrazit. Publikace je zaměřena nejen na poznání, co hyperaktivita je, jak vzniká, jaké jsou její základní projevy a jak se tyto projevy mění v průběhu vývoje d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY