Nietzsche v Nice

Nietzsche v Nice - Christian Schärf | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Schärf
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nietzsche v Nice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nietzsche v Nice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Schärf. Číst Nietzsche v Nice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvaadvacetiletá Cécile, která pracuje jako pokojská v malém penzionu v Nice, je zvyklá na ledacos, ovšem o tak zvláštního hosta se dosud nikdy nestarala. Zdá se, že je vůči jejím půvabům naprosto imunní, jako posedlý neustále píše jakési zcela nesrozumitelné texty, trpí příšernými bolestmi hlavy – a přece se tu a tam začne chovat neuvěřitelně lehkovážně a vesele. Cécile posléze pochopí, že onen podivný pán jménem Nietzsche hodlá dokázat veliké věci – a ráda by mu pomohla. Na základě reálných událostí a životopisných faktů souvisejících s Nietzscheho pobytem v Nice, v jeho osudovém městě, v němž napsal podstatné části svého zásadního díla Tak pravil Zarathustra, spřádá Christian Schärf chytrý, vtipný a čtivý román. V textu jsou použité formulace z dopisů, které Nietzsche napsal v letech 1886–1890, čímž román získává na autenticitě. Autor vykresluje pečlivý a přesvědčivý portrét slavného filozofa a osvětluje nejrůznější stránky jeho povahy – představuje ho jako člověka nepochopeného, ztraceného, šíleného, geniálního – a především svobodného.


...ich Wilhelm Nietzsche (/ ˈ n iː tʃ ə, ˈ n iː tʃ i /, German: [ˈfʁiːdʁɪç ˈvɪlhɛlm ˈniːtʃə] or [- ˈniːtsʃə]; 15 October 1844 - 25 August 1900) was a German philosopher, cultural critic, composer, poet, and philologist whose work has exerted a profound influence on modern intellectual history ... Nietzsche v Nice | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . He began his career as a classical philologist before turning to philosophy. Nietzsche v Nice . Christian Schärf; Christian Schärf . 0,0 . Sledovať autora . Romány. Všetky knihy autora . Portál, 2015. 4-5 hodín čítania. Vydavateľstvo Portál, 2015. Dvaadvacetiletá Cécile, která pracuje jako pokojská v malém penzionu v Nice, je zvyklá na ledacos, ovšem o tak zvláštního hosta se dosud ni ... Slevy 30-70 | Nietzsche v Nice | Nakladatelství Portál ... . Christian Schärf; Christian Schärf . 0,0 . Sledovať autora . Romány. Všetky knihy autora . Portál, 2015. 4-5 hodín čítania. Vydavateľstvo Portál, 2015. Dvaadvacetiletá Cécile, která pracuje jako pokojská v malém penzionu v Nice, je zvyklá na ledacos, ovšem o tak zvláštního hosta se dosud nikdy nestarala. ... This feature is not available right now. Please try again later. Nietzsche (Lezione completa) - Filosofia #23 Mortebianca. Loading......SOUVISEJÍCÍ KNIHY