Šotek a atlas zvířat

Šotek a atlas zvířat - Pavel Koutský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Koutský
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šotek a atlas zvířat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šotek a atlas zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Koutský. Číst Šotek a atlas zvířat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pan malíř nakreslil obrázky do atlasu zvířat a odevzdal je panu redaktorovi. Ten si je uložil do zásuvky psacího stolu. V každém nakladatelství, v každé redakci bydlí redakční šotci, a ti vymýšlejí skopičiny, rádi si hrají s písmenky i obrázky a dokáží zpřeházet celá slova, věty, ba i celé knihy. Popletou, co se poplést dá, a náramně se tím baví. Stejně tak malý Šotek v redakci u pana redaktora. Jen co všichni odešli, vlezl do zásuvky a vytáhl složku s obrázky zvířátek. Zdály se mu příliš obyčejné, a tak dostal nápad! Obrázky a písmenka začaroval a pomíchal a sestavil z nich popletený atlas zvířat. Jenže popletený atlas nakladatelství vydat nemůže, to by popletlo i děti. A tak pan redaktor všechny obrázky vrátil panu malíři. Pan malíř byl nešťastný, co si počne?! Jeho synek Toník mu ale pomohl. Vymyslel, jak obrázky sestavit do původní podoby, a rozluštil i pojmenování zvířátek.


...takový malý Šotek našel atlas zvířat, a protože se mu zdál ob Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies ... Kniha Šotek a atlas zvířat - Pracovní sešit s pohádkovým ... ... . Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Kniha: Šotek a atlas zvířat -- Pracovní sešit s pohádkovým příběhem a dokreslovačkami, vystřihovánkami a skládačkami - Jan Saturka Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Pavel Koutský, Šotek a atlas zvířat, Česká televize, 2015; ... Význam slova šotek (z němčiny) ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, f ... Šotek a atlas zvířat - Pavel Koutský — Kniha.cz ... . Pavel Koutský, Šotek a atlas zvířat, Česká televize, 2015; ... Význam slova šotek (z němčiny) ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a polštiny. Slovník cizích slov Šotek a Atlas z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY