Chrám i tvrz: Kniha o češtině

Chrám i tvrz: Kniha o češtině - Pavel Eisner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Eisner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chrám i tvrz: Kniha o češtině.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chrám i tvrz: Kniha o češtině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Eisner. Číst Chrám i tvrz: Kniha o češtině Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavé vyprávění o naší mateřštině, o úžasné kulturní stavbě podobné chrámu i tvrzi. Proslulé dílo, jež je nejen odborným výkladem, ale především vyznáním lásky k českému jazyku. Téměř na osmi stech stranách autor postihuje češtinu ve všech jejích mnohotvárných a nevyčerpatelných aspektech, z hlediska mluvnického i slohového. Krátké kapitoly věcně a utříděně, vtipně, s humorem a ironií, rozhněvaně i kriticky popisují a analyzují způsob našeho vyjadřování. Jde o poutavé vyprávění o naší mateřštině, o úžasné kulturní stavbě podobné chrámu i tvrzi.


...sner, Chrám i tvrz s podtitulem Kniha o češtině ... Kniha: Chrám i tvrz - Pavel Eisner | Knihy.ABZ.cz ... . Téměř osm set stran na jedno téma, ale vtipně a ze všech stran, jak bychom opravdu nečekali. Držíme dílo spojující odbornost spolu s vyznáním lásky ve snaze poutavě vyprávět o tom, co nás provází od samotného narození. Vyprávění na téma naše mateřština. Chrám i tvrz je kniha esejů o češtině od Pavla Eisnera z roku 1946. Autor, vzděláním bohemista, germanista a roman ... Pavel Eisner | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Autor, vzděláním bohemista, germanista a romanista, sám odmala bilinguální, v krátkých kapitolách věcně a kriticky popisuje český jazyk. S vtipem, humorem a ironií popisuje a zkoumá, jak se uživatelé češtiny vyjadřují. Chrám i tvrz: Kniha o češtině. Pavel Eisner Nakladatel: XYZ 2015 ... Chrám i tvrz Autor: Eisner, Pavel Nakladatel: XYZ EAN: 9788075052728 ISBN: 978-80-7505-272-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY