Práh duchovního světa: Aforistické úvahy

Práh duchovního světa: Aforistické úvahy - Rudolf Steiner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Steiner
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Práh duchovního světa: Aforistické úvahy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Práh duchovního světa: Aforistické úvahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Steiner. Číst Práh duchovního světa: Aforistické úvahy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je základním pojednáním pro každého člověka, který se ubírá po cestě poznání a začíná se dotýkat nadsmyslového světa. Učí se číst obrazy, které se mu vynořují, a prožívat jeho skutečnosti a bytosti. Natéto cestě nejen rozvíjí své jasnozřivé vědomí, ale uvědomuje si také své jiné "Já" jako strůjce svého osudu. Dostává se tváří v tvář strážci prahu - to je sám sobě. Učí se oddanosti, soucitu a lásce a dospívá k poznání svého "pravého Já" v nadduchovním světě. Tuto cestu za práh duchovního světa popisuje Rudolf Steiner ve dvanácti krátkých kapitolách a třech shrnutích.


...uchovního světa: Aforistické úvahy. Rudolf Steiner ... Aforizmy, anekdoty - Beletria - Knihy beletria - preskoly.sk ... ... Práh duchovního světa Autor: Steiner, Rudolf Nakladatel: Fabula EAN: 9788087635377 ISBN: 978-80-87635-37-7 Originál: Die Schwelle der geistigen Welt Překlad: Hradil, Radomil Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Práh duchovního světa Aforistické úvahy. Autor: Steiner Rudolf Preklad: Hradil Radomil ... který se ubírá po cestě poznání a začíná se dotýkat nadsmyslového světa. Učí se číst obrazy, které se mu vynořují, a pr ... Kniha: Práh duchovního světa - Rudolf Steiner | Knihy.ABZ.cz ... . Učí se číst obrazy, které se mu vynořují, a prožívat jeho skutečnosti a bytosti. Na této cestě nejen rozvíjí své jasnozřivé vědomí, ale uvědomuje ... Práh duchovního světa - Rudolf Steiner . Kniha je základním pojednáním pro každého člověka, který se ubírá po cestě poznání a začíná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY