Odpočinkem k úspěchu: aneb Proč jen spánek nestačí

Odpočinkem k úspěchu: aneb Proč jen spánek nestačí - Matthew Edlund | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Matthew Edlund
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpočinkem k úspěchu: aneb Proč jen spánek nestačí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odpočinkem k úspěchu: aneb Proč jen spánek nestačí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matthew Edlund. Číst Odpočinkem k úspěchu: aneb Proč jen spánek nestačí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Netečnost. Nuda. Nedostatek koncentrace. Příliš mnoho z nás si nalévá další šálek kávy a únavu přijímá jako nevyhnutelný vedlejší účinek hektického života. Přínos kvalitního odpočinku Doktor Matthew Edlund nám v této knize ukazuje lepší cestu (a tím nemáme na mysli jen více spánku). Tento průkopnický program přepne vaše tělo, zlepší vaši produktivitu, kreativitu a pocit pohody. Pociťte mimořádné přínosy – zahrnující dramatické snížení stresu a zvýšení energie, a to vše díky několika typům klidu: fyzický – od hlubokého dýchání ke zdřímnutí – naučte se, jak porazit stres během několika sekund, sociální – zjistěte, že vám procházka na oběd s kolegou může přinést nový pocit bezpečí a podpory, a duševní – vychutnejte si připojení k něčemu většímu než je já – klíč k vnitřní rovnováze.


...dpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí ... Odpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí ... ... ... Kniha: Odpočinkem k úspěchu (Matthew Edlund) | Martinus ... dpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí ... Matthew Edlund americká, 1954. Kniha Odpočinkem k úspěchu aneb Proč jen spánek nestačí je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 2x: Knihotéce: 1x: Chystám se číst: 5x: Chci si koupit: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Kniha: Odpočinke...SOUVISEJÍCÍ KNIHY