Psychoanalytická diagnóza

Psychoanalytická diagnóza - Nancy McWilliams | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nancy McWilliams
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychoanalytická diagnóza.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychoanalytická diagnóza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nancy McWilliams. Číst Psychoanalytická diagnóza Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Nancy McWilliamsové představuje jeden z mála textů, který zpřístupňuje psychoanalytické teorie osobnosti i začínajícím praktikům na poli dynamické psychoterapie. Autorka ukazuje a objasňuje klinicky významné charakterové typy klientů a naznačuje, jak může pochopení pacientovy individuální struktury osobnosti rozhodujícím způsobem ovlivnit terapeutický fokus a způsob intervencí. Téma autorka zpracovává přehledným a srozumitelným způsobem, četné klinické příklady prezentuje s humorem a vcítěním, a tak se jí daří abstraktní koncepty vskutku oživit. Nancy McWilliamsová je psychoanalytička, psychoterapeutka a supervizorka v soukromé praxi. Vyučuje na The State University of New Jersey.


...nalytická diagnóza: McWilliams, Nancy - recenzent doc ... Psychoanalytická diagnóza - Nancy McWilliams | Knihy na ... ... .PhDr.Jiři Kocourek,PhD. Originál práce vyšel v prvém vydání v roce 1994,druhé vydání v roce 2015 s představou a touhou autorky ,aby „kniha měla nějaký vliv na politiku duševniho zdraví (tedy předevšim v Americe) a na naše kulturně sdílené pojetí psychoterapie,které se začínalo znepokojujícím způsobem ... Psychoanalytická diagnóza kniha od: Nancy McWilliams. 97 % 15 hodnocení ... Všechny informace o produktu ... Psychoanalytická diagnóza - Nancy McWilliams | Knihy Dobrovský ... . 97 % 15 hodnocení ... Všechny informace o produktu Kniha Psychoanalytická diagnóza, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Psychoanalytická diagnóza. Objednávejte knihu Psychoanalytická diagnóza v internetovém knihkupectví Megaknihy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY