Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu

Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu - Martina Blažena Boháčová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Blažena Boháčová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Blažena Boháčová. Číst Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato nová kniha je další krok k tomu, aby lidé pochopili, jak důležité je postavení Slunce v našem horoskopu.Podle postavení Slunce zjistíme, jaké máme vzorce duše, programy, které jsme dostali od svých předků. Tyto vzorce duše nám otevírají nové možnosti, protože podle toho, kde máme postaveno Slunce v našem horoskopu, poznáme, v jaké oblasti se můžeme prosadit. Kde máme v životě otevřenou cestu. Součástí knihy jsou multifunkční, sebekaučovací karty „KARMICKÉSLUNCE“podle kterých zjistíme svůj životní úkol, poselství našich předků, a se kterými můžeme pracovat na úkolech každého všedního dne. Tato kniha je dalším 4. dílem souboru knih Minulé životy vzorce duše. A pomáhá k tomu, aby se lidé zařadili do programu sebepoznání.


...rce duše nám otevírají nové možnosti, protože podle toho, kde máme postaveno Slunce v našem horoskopu, poznáme, v jaké oblasti se můžeme prosadit ... Kniha Karmické slunce (kniha + karty 28 ks) - Martina ... ... . Kde máme v životě otevřenou cestu. Součástí knihy jsou multifunkční, sebekaučovací karty „KARMICKÉ SLUNCE" podle kterých zjistíme svůj životní úkol ... Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu. Martina Blažena Boháčová ... Tato nová kniha je další krok k tomu, aby lidé pochopili, jak důležité je postavení Slunce v našem horoskopu. Podle postavení Slunce zjistíme, ... Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu ... ... Tato nová kniha je další krok k tomu, aby lidé pochopili, jak důležité je postavení Slunce v našem horoskopu. Podle postavení Slunce zjistíme, jaké máme vzorce duše, programy, které jsme dostali od svých předků. ... Karmické SLUNCE. Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme dosáhnout pochopení a harmonie. Záleží jen na Vás, jak využijete tyto energie Slunce, jak chcete poznat sami sebe. Tato no...SOUVISEJÍCÍ KNIHY