Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny

Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny - Alex Jack, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alex Jack,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Jack,. Číst Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již víc jak čtvrtstoletí patří tato publikace k nejuznávanějším příručkám makrobiotické prevence a léčby nejzákeřnější civilizační nemoci současnosti. Michio Kushi a Alex Jack čerpají z nejnovějších lékařských výzkumů a prezentují domácí stravovací program, jehož může využít prakticky každý. Toto zcela přepracované a aktualizované vydání přináší nové recepty, aktuální odborné informace o dvaceti nejrozšířenějších typech rakoviny, nové metody pro kombinaci makrobiotiky s chemoterapii a ozařovací léčbou a informace o vlivu pozitivních emocí na proces uzdravování. Vedle množství přírodních léčebných postupu se čtenář také dozví, jak různé druhy rakoviny či její stadia diagnostikovat podle vizuálních znaku na těle a co ve svém životě změnit, aby se do něj tato zhoubná choroba již nikdy nevrátila.


...Makrobiotická strava -- V prevenci a léčbě rakoviny - Michio Kushi; Alex Jack ... Becherovka 1l makro levně | Mobilmania zboží ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Makrobiotická strava-11% sleva. Hledáte Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny od Kushi Michio,Alex Jack? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny: ... Kniha: Makrobiotická strava -- V prevenci a léčbě rakoviny ... ... . 33 prodejen po celé ČR Makrobiotická strava v prevenci a léčbě rakoviny: Autor: Michio Kushi, Alex Jack ; z anglického originálu The cancer prevention diet: The macrobiotic approach to preventing and relieving cancer přeložil Michal Šubrt: Překladatel: Šubrt, Michal: Autor textu: Jack, Alex: Vydání: Doplněné a aktualizované vydání: Měřítko ... Makrobio...SOUVISEJÍCÍ KNIHY