Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci

Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka se narodila v Somálsku a v roce 1992 požádala o azyl v Nizozemsku, kde udělala úspěšnou kariéru – vystudovala politologii a byla zvolena do nizozemského parlamentu. Nesmlouvavost, s níž vystupuje proti radikálnímu islámu, jí vynesla nejen výhružky islamistů, ale paradoxně i odsouzení ze strany západních politických a intelektuálních elit, které jí vyčítají, že svou kritikou muslimy provokuje. V Nizozemsku bydlela v opevněném bytě s neustálou ochrankou, nakonec si sousedi vymohli, aby se vystěhovala, protože se báli o vlastní bezpečí. V roce 2006 odjela do USA a věnuje se mezinárodní politice. Její nejnovější kniha nabízí kritický pohled na islám, muslimský svět i západní politiku. Jde o pohled, který většinová média nenabízejí, o to je odvážnější a upřímnější. Však autorka platí za svou upřímnost vysokou cenu.


...ka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci Autor: Ali, Ayaan Hirsi Nakladatel: Ikar EAN: 9788024927923 ISBN: 978-80-249-2792-3 Originál: Heretic Překlad: Zbavitelová, Markéta Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 13 × 20,7 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kniha Komplet Rebelka + Kacířka - Proč islám právě teď ... ... . vydání) Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci Nakladatel: Ikar EAN: 9788024927930 ISBN: 978-80-249-2793- Originál: Heretic Překlad: Zbavitelová, Markéta Popis: Elektronická kniha, 288 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,4 MB Mobi, česky Rok vydání: 2015 Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje reformaci. Celkové hodnocení ... Její nejnovější kniha nabízí kritický pohled na islám, muslims ... Hirsi Ali Ayaan: Kacířka - Proč islám právě teď potřebuje ... ... . Celkové hodnocení ... Její nejnovější kniha nabízí kritický pohled na islám, muslims...SOUVISEJÍCÍ KNIHY