Geostatistika a prostorová interpolace

Geostatistika a prostorová interpolace - Josef Ježek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Ježek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Geostatistika a prostorová interpolace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Geostatistika a prostorová interpolace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Ježek. Číst Geostatistika a prostorová interpolace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice vysvětluje základy geostatistiky, a to se zaměřením na prostorovou interpolaci. Probírají se též interpolační metody, které s geostatistikou a jejími aplikacemi bezprostředně souvisejí. V centru zájmu je případ, kdy jsou data zadána v ploše, v nepravidelné síti bodů. Výklad je ilustrován příklady naprogramovanými v Matlabu. Ukázky programů jsou uvedeny na konci knihy. Text vychází z autorových přednášek na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze a je určen nejen studentům, ale též uživatelům geostatistiky a prostorové interpolace mimo akademickou obec.


...eostatistika a prostorová interpolace (Josef Ježek) ... Prostorová analýza - Wikipedie ... . Nakupujte knihy online ve vašem oblíbeném knihkupectví Martinus.cz! Učebnice vysvětluje základy geostatistiky, a to se zaměřením na prostorovou interpolaci. Text vychází z autorových přednášek na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze a je určen ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Geostatistika a prostorová interpolace. Ježek, Jo ... Strana 99 - Geostatistika a prostorová interpolace ... . Geostatistika a prostorová interpolace. Ježek, Josef. Stereografická řešení. Posuzování stability skalních masivů. Drozd, Karel Suchomelová, Leona ... Geostatistika a prostorová interpolace. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY