Herkules a strašidla

Herkules a strašidla - Alžběta Dvořáková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alžběta Dvořáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Herkules a strašidla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Herkules a strašidla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alžběta Dvořáková. Číst Herkules a strašidla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozmazlený pražský kocour Herkules se se svou mladou paní a jejím mužem přestěhují do starého statku za vesnicí, kde se mu ani trochu nelíbí. V zarostlé zahradě se seznámí s toulavou kočkou Komtesou a vyslechne si její vyprávění o kočičích strašidlech, která se v jeho novém domově ukrývají. Zpočátku se zdráhá jejím varováním uvěřit, ale brzy se přesvědčí, že Komtesa mluví pravdu. Kočičí duchové působí obyvatelům domu velké škody a vinu vždycky svalí na Herkula. Rozzlobený kocour se strašidlům rozhodne postavit. Za své smělé a trochu zbrklé jednání sice zaplatí špičkou ocasu, ale zároveň se dozví, kde se strašidla v domě vzala a na co čekají. Společné dobrodružství navíc upevní jeho přátelství s Komtesou, a tak se nakonec s novým domovem smíří. Knížka je určena zejména dětem mladšího školního věku. Alžběta Dvořáková je překladatelka, redaktorka a lektorka češtiny pro cizince. Je spoluautorkou knihy Cesta z mlčení a autorkou pohádky Nanukova dobrodružství.


...la tu jsou a on tomu musí přijít na kloub ... Herkules a strašidla - Alžběta Dvořáková | Knihy Dobrovský ... . Nemá to ale vůbec jednoduché a díky své zbrklosti, a vlastně i strachu, přijde o špičku ocasu. Pomůže mu ale právě Komtesa. Herkules se ale nevzdává a postupně zjišťuje, co jsou strašidla vlastně zač. Rozmazlený pražský kocour Herkules se se svou mladou paní a jejím mužem přestěhují do starého statku za vesnicí, kde se mu ani trochu nelíbí. V zarostlé zahradě se seznámí s toulav ... Herkules a strašidla - Alžběta Dvořáková | KOSMAS.cz ... ... . V zarostlé zahradě se seznámí s toulavou kočkou Komtesou a vyslechne si její vyprávění o kočičích strašidlech, která se v jeho novém domově ukrývají. Všechny informace o produktu Kniha Herkules a strašidla, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Herkules a strašidla. Herkules a strašidla od 259 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Herkules a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY