Židovský bestiář

Židovský bestiář - Mark Podwal | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Podwal
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Židovský bestiář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Židovský bestiář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Podwal. Číst Židovský bestiář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Židovský bestiář amerického malíře, ilustrátora a spisovatele Marka Podwala navazuje na dlouhou tradici, která začíná již vyprávěním o prvních zvířatech v Bibli. Autor čerpá z židovských pramenů, z Tanachu, Talmudu a z midrašů, a také z legend a lidových vyprávění. Své kresby podivuhodných tvorů – zahrnující ptáky, ryby, dobytek, plazy i šelmy, zvířata skutečná i bájná – doprovodil texty o jejich podobě a úloze, jak je zachycuje židovská tradice, a opatřil úvodem o osobitém žánru bestiáře.


...idovský bestiář book. Read reviews from world's largest community for readers ... Sefer - knihy | Databáze knih ... . Židovský bestiář amerického malíře, ilustrátora a spisovatele Marka Podwala navazuje na dlouhou tradici, která začíná již vyprávěním o prvních zvířatech v Bibli. Autor čerpá z židovských pramenů, z Tanachu, Talmudu a z midrašů, a také z legend a lidových vyprávění. Židovský bestiář amerického malíře, ilustrátora a spisovatele Marka Podwala navazuje na dlouhou tradici, která začíná již vyprávěním o prvních zvířatech v Bibli. Autor čerpá z židovských pramenů, z Tanachu, Talmudu a z midrašů, a tak ... Židovský bestiář by Mark Podwal ... . Autor čerpá z židovských pramenů, z Tanachu, Talmudu a z midrašů, a také z legend a lidových vyprávění. Židovský besti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY