Bezpečně na internetu: průvodce chováním ve světě online

Bezpečně na internetu: průvodce chováním ve světě online - Martin Kožíšek, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Kožíšek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezpečně na internetu: průvodce chováním ve světě online.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bezpečně na internetu: průvodce chováním ve světě online ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Kožíšek,. Číst Bezpečně na internetu: průvodce chováním ve světě online Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace nabízí čtenářům přehlednou orientaci v problematice internetových rizik, upozorňuje na současné trendy a největší nebezpečí, která se v prostředí sítě internetu vyskytují. Rizika internetu nečíhají pouze na děti. Formy kriminality, jakými jsou podvody, pomluvy, výhružky, porušování autorských práv i pornografie se týkají i dospělých. Jak se jim bránit, jak rozpoznat nástrahy online komunikace a nebezpečí skrytá pod falešnými identitami, objasňují autoři také prostřednictvím velkého množství reálných případů a příběhů převážně z českého prostředí. Rodičům, prarodičům, dětem, ale i pedagogickým pracovníkům, všem těm kniha jasně ukazuje, že zásady bezpečného chování ve světě online nejsou samoúčelné a zbytečné.


...ožíšek, Václav Písecký Bezpečně na internetu průvodce chováním ve světě online Vydala Grada Publishing, a ... Bezpečně na internetu - Kožíšek Martin, Písecký Václav ... ... . s. U Průhonu 22, Praha 7 [email protected], www.grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 jako svou 6137. publikaci Odpovědná redaktorka Věra Slavíková Sazba Jakub Náprstek Počet stran 176 První ... Bezpečně na internetu: průvodce chováním ve světě online Martin Kožíšek, Václav Písecký Bezpečně na internetu Internet je užitečný pomocník, je zábavný, poučný, dovoluje nám být v kontaktu s přáteli z celého světa, ale je v něm mnoho nástrah a skrytých nebezpečí. ... Bezpečně na internetu průvodce chováním ve světě online. Kožíšek Martin, Písecký Václav-30 %. Sleva ... Kniha: Bezpečně na internetu (Martin Kožíšek a Václav ... ... . ... Bezpečně na internetu průvodce chováním ve světě online. Kožíšek Martin, Písecký Václav-30 %. Sleva končí za. Kniha: Bezpečně na internetu -- průvodce chová...SOUVISEJÍCÍ KNIHY