Brand New: Nová podoba značek

Brand New: Nová podoba značek - Wally Olins | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Wally Olins
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Brand New: Nová podoba značek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brand New: Nová podoba značek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wally Olins. Číst Brand New: Nová podoba značek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaká je budoucnost značek a brandingu? Znamená globalizace, že různorodost a jedinečnost budou působením obřích nadnárodních společností postupně vymazány ze světa? Začnou se snad všechna místa na naší planetě podobat jedno druhému jako vejce vejci? Fascinující kniha Wallyho Olinse se zabývá všemi podstatnými aspekty světa brandingu. Se svým typickým pronikavým stylem analyzuje problémy, kterým dnes čelí firmy, kritizuje jejich chybné kroky, a chválí ty, které podle všeho efektivně budují a vedou značky v našem novém světě. Zároveň se zamýšlí nad budoucností brandingu. Tato kniha je nepostradatelná pro každého, kdo se zajímá o marketing, obchod nebo současnou kulturu.


...rand New - Nová podoba značek Přidat komentář ... TYPO:GRAFIK:UM, Dizajn, Knihy v slovenčine a češtine ... ... . zdendaz. 02.03.2019. Velmi zajímavá kniha, ale jak píše Jack93, bohužel nejde moc do hloubky. ... Brand New - Nová podoba značek. ... Jaká je budoucnost značek a brandingu? Znamená globalizace, že různorodost a jedinečnost budou působením obřích nadnárodních společností postupně vymazány ze světa? Začnou se snad všechna místa na naší planetě podobat jedno druhému jako vejce vejci? Fascinující kniha Wallyho Olinse ... Brand New - Nová podoba značek autor: Olins ... Brand New: Nová podoba značek - KOSMAS.cz ... ... Brand New - Nová podoba značek autor: Olins Wally doporučená cena: 299 Kč naše cena:239Kč Kniha: Brand New - Nová podoba značek - Wally Olins. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY