Lauro, ty jsi ale číslo

Lauro, ty jsi ale číslo - Ivona Březinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lauro, ty jsi ale číslo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lauro, ty jsi ale číslo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Lauro, ty jsi ale číslo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Láska, kamarádství, sport a životu nebezpečný průšvih - vítejte v Lauřině životě. Úspěšná autorka dívčích románů vypráví o třináctileté Lauře, která se poprvé ve svém životě setkává s osudovým vztahem a také s problémy, o nichž zprvu neví, jak je řešit. Všechno je ale jednou poprvé... velký průšvih i velká láska. Držitelka ocenění Zlatá stuha Ivona Březinová přichází s dalším dívčím románem, tentokrát ze sportovního prostředí. Jak v sobě objevit dívčí krásu, když ve mně táta chce vidět vytouženého syna? Jak získat sebevědomí vedle o tři roky starší a hezčí sestry? Jak pomoct kamarádce z průšvihu, ve kterém jde o život? A mám do cizích problémů vůbec strkat nos? Laura má podobných otázek plnou hlavu. I když je jí teprve třináct, zdá se, že se zvládne vypořádat s pěkně zapeklitými situacemi. Laura totiž není žádná fiflenka, Laura je fotbalistka, Laura je zkrátka číslo - silná holka, která ti ukáže, že i ten největší problém má řešení a že láska je ten největší gól.


...ty jsi ale číslo Láska, kamarádství, sport a životu nebezpečný průšvih - vítejte v Lauřině životě ... Lauro, ty jsi ale číslo (Ivona Březinová) | Detail knihy ... ... . Úspěšná autorka dívčích románů vypráví o třináctileté Lauře, která se poprvé... Co ty jsi za císlo český dabing Pani Panick. Loading... Unsubscribe from Pani Panick? ... Co ty jsi za číslo - Sendvič - Duration: 0:15. Tomáš Čermák 15,491 views. Lauro, ty jsi ale číslo - dívčí román. Veselé i vážné vyprávění třináctileté Laury, která se poprvé setkává s láskou, ale i s těžko ... Lauro, ty jsi ale číslo - Ivona Březinová | Knihy Dobrovský ... . Veselé i vážné vyprávění třináctileté Laury, která se poprvé setkává s láskou, ale i s těžko řešitelnými problémy. Hlavní hrdinkou tohoto příběhu je třináctiletá Laura, která prochází školní výukou úspěšně. Nemá s ní žádné problémy. Lauro, ty jsi ale číslo (Ukázka, strana 99) Láska, kama...SOUVISEJÍCÍ KNIHY