Prach a stín: Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače

Prach a stín: Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače - Lyndsay Fayeová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lyndsay Fayeová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prach a stín: Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prach a stín: Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lyndsay Fayeová. Číst Prach a stín: Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před více než sto dvaceti lety zalehla londýnský Whitechapel noční můra. Zvěrstva, která páchá tajemný zabiják na prostitutkách, jsou neslýchaná a bezradný Scotland Yard hledá pomoc u Sherlocka Holmese. Jedině výstřední detektiv z Baker Street, chladnokrevný podivín s geniálním mozkem, se může postavit Jacku Rozparovači a rozluštit jeho tajemství. Ani v nejčernějším snu by ho však nenapadlo, že při svém pátrání bude muset bojovat s podezřením, že Jack Rozparovač je – on sám. Mrazivý příběh zaznamenaný z pohledu dr. Watsona není jen mimořádnou a věrnou poctou holmesovskému kánonu, ale především živoucím vyprávěním a atmosférickou detektivkou, odehrávající se ve stínu londýnských ulic a přísvitu plynových lamp. Lyndsay Faeyová dokonale propojila mýtus Velkého detektiva se skutečnými krvavými událostmi, k nimž kriminalistika dodnes hledá klíč.


...stín: Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače Lyndsay Fayeová Nakladatel: Paseka 2016 Zpráva dr ... Novinky knižního fondu KKFB - beletrie - duben 2016 ... . Watsona o vraždách Jacka Rozparovače . Lyndsay Faye; ... Mrazivý příběh zaznamenaný z pohledu dr. Watsona není jen mimořádnou a věrnou poctou holmesovskému kánonu, ale především živoucím vyprávěním a atmosférickou detektivkou, odehrávající se ve stínu londýnských ulic a přísvitu plynových lamp ... Prach a stín. Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače Lyndsay Fayeová. Před více než sto ... Prach a stín: zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka ... ... ... Prach a stín. Zpráva dr. Watsona o vraždách Jacka Rozparovače Lyndsay Fayeová. Před více než sto dvaceti lety zalehla londýnský Whitechapel noční můra. Zvěrstva, která páchá tajemný zabiják na prostitutkách, jsou neslýchaná a bezradný Scotland Yard hledá pomoc u Sherlocka Holmese. Americká prozaička Lyndsay Fayeová debutovala ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY