Rodičům na nejhezčí cestu

Rodičům na nejhezčí cestu - Zdeněk Matějček, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Matějček,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodičům na nejhezčí cestu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodičům na nejhezčí cestu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Matějček,. Číst Rodičům na nejhezčí cestu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha věnovaná prvním dnům, měsícům a rokům života dítěte přináší informace o normálním vývoji, ale i o tom, co zdravému vývoji překáží nebo co ho ohrožuje. Jak uvádí Zdeněk Matějček v úvodu k prvnímu vydání, „mohou to být nejrůznější nemoci, úrazy a podobné nepříjemnosti, ale i nejrůznější nevhodné postupy v péči o dítě a v jeho výchově. A mohou to být třeba i jen trochu neobvyklé rysy osobnosti dítěte, takže nejsou jeho okolí dost srozumitelné.“ Autoři pomáhají rodičům porozumět svým dětem ve zdraví i nemoci, v radostech i starostech. Kniha vzešla z rozhlasového vysílání pořadu „My a děti“. Od té doby autoři texty uvedené v prvním vydání zrevidovali, doplnili o nové poznatky v medicíně, organizaci služeb. Kniha obsahuje kromě informací a rad ke konkrétním obdobím ucelené partie o pohybovém vývoji dítěte a předcházení jeho poruchám, o zásadách správné výživy a aktuální program očkování. Zdeněk Matějček, dětský psycholog, autor mnoha úspěšných rádců pro rodiče a vychovatele. Pavel Karger, dětský lékař. Marie Pokorná, bývalá primářka dětské kliniky v Thomayerově nemocnici.


...e Rodičům na nejhezčí cestu od Zdeněk Matějček,Marie Pokorná,Pavel Karger? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Rodičům na nejhezčí cestu | Informatorium 3-8 ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Rodičům na nejhezčí cestu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rodičům na nejhezčí cestu. Rodičům na nejhezčí cestu od 209 Kč - Heureka.cz Kniha: Rodičům na nejhezčí cestu - Zdeněk Matějček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevře ... Rodičům na nejhezčí cestu - Knihkupectví Luxor ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha věnovaná prvním dnům, měsícům a ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY