Láska za časů cholery

Láska za časů cholery - Gabriel García Márquez | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gabriel García Márquez
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska za časů cholery.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska za časů cholery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriel García Márquez. Číst Láska za časů cholery Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reedice populárního románu známého latinskoamerického autora. Déle než 51 let čekal Florentino Ariza na novou příležitost, aby mohl Fermině Dazové vyznat nekonečnou lásku, na chvíli, až její 80letý manžel, slovutný lékař, zemře. Tehdy přichází chvíle pro kdysi opuštěného milence. Než se oba staří lidé spolu vypraví po řece Magdaleně, aby nedotčeni zlobou světa vpluli do elysia své lásky, stáčí se autorův pohled do jejich minulosti plné všedních věcí i nepravděpodobné krásy. Geniální vypravěč sestupuje do nížin triviální literatury a líčí své postavy v rozmanitých podobách lásky, lásky romantické i domestikované, lásky "osamělých lovců" i lásky manželské. Na sentimentální příběh z lidové četby navěšuje vlastní vzpomínky a sny.


...t dnů za železnou oponou 2018; Sto roků samoty 2006; Láska za časů cholery 2008; Kronika ohlášené smrti 2005; O lásce a jiných běsech 1997; Na paměť mým smutným courám 2005; všech 21 knih autora ... Láska za časů cholery - Vážné - lesba.cz ... . Podobné knihy. Dům duchů 2002; Kniha Láska za časů cholery je v Láska za časů cholery (španělský originál „El amor en los tiempos del cólera") patří k nejvýznamnějším dílům Gabriela Garcíi Márqueze.Knihu do češtiny přeložila Blanka Stárková, byla publikována v roce 1985 a v roce 2007 se dočkala i svého filmového zpracování.Kniha se zabývá 50 let trvajícím milostným trojúhelníkem mezi post ... Láska za časů cholery (Gabriel García Márquez) | Detail ... ... .Knihu do češtiny přeložila Blanka Stárková, byla publikována v roce 1985 a v roce 2007 se dočkala i svého filmového zpracování.Kniha se zabývá 50 let trvajícím milostným trojúhelníkem mezi postavami Ferminy Dazové ... Láska za časů cholery je o 18 let mladší, a je to jistě dost osobní text, do něhož dal autor mnoho ze svých životních zkušeností. Přesto jsem se st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY