První pomoc pro každého

První pomoc pro každého - Michal Daniel Petržela | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Daniel Petržela
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První pomoc pro každého.pdf


Chcete si knihu přečíst?První pomoc pro každého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Daniel Petržela. Číst První pomoc pro každého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena každému, kdo chce získat znalosti a dovednosti v poskytování první pomoci. Je psána srozumitelně a přehledně, první pomoc není pojímána jako složitý děj, ale jako sled řady po sobě jdoucích logických kroků. Čtenáři se naučí správně poskytovat kvalitní a efektivní základní péči osobám postiženým úrazem či náhlým chorobným stavem. Text obsahuje nejnovější poznatky z oblasti poskytování první pomoci a je rozšířen o problematiku poskytování pomoci malým dětem. Autor knihy je ředitelem organizace, která ročně proškolí přibližně 3000 laiků, takže má v této oblasti velké zkušenosti.


...pomoc pro každého Počet smrtelných úrazů v České republice lze považovat za alarmující ... Kniha: První pomoc pro každého (Jiří Stelzer a Lenka ... ... . Účinná pomoc může v mnoha případech znamenat zásadní rozdíl mezi životem a smrtí. Proto by... První pomoc pro každého Text obsahuje nejnovější poznatky z oblasti poskytování první pomoci a je rozšířen o problematiku poskytování pomoci malým dětem. Čtenáři se naučí poskytovat... První pomoc pro každého Autor: Petržela, Michal Daniel Nakladatel: Grada EAN: 97880247555 ... První pomoc pro každého - Michal Daniel Petržela | KOSMAS ... ... ... První pomoc pro každého Autor: Petržela, Michal Daniel Nakladatel: Grada EAN: 9788024755564 ISBN: 978-80-247-5556-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2016 (2. doplněné vydání) První pomoc pro každého - LITE. Délka kurzu. 4 hodiny. ... Každý z účastníků si pod vedením lektora prakticky vyzkouší pomoc člověku v bezvědomí a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY