Volba

Volba - Jakub Trpiš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Trpiš
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Volba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Volba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Trpiš. Číst Volba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bestseller, který může změnit váš život „Zdá se mi o světě v plamenech. O jaderných bombách, které dopadají jedna za druhou a polykají města jako rakovina. O našem dožívání v podzemním krytu, kde se z nás pomalu stávají zvířata. Ty sny jsou tak živé. Bojím se, že se jednou budu chtít probudit a zjistím, že je pozdě.“ Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem. To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále. Volba je literárním debutem mladého českého autora Jakuba Trpiše. Prolínají se v ní prvky duchovní literatury, sci-fi, detektivky, psychologického i milostného románu. Příběh v sobě nese silné poselství, které může změnit život jednotlivce i celé společnosti.


... ·choice (option)· election (plural) . ... Změna výchozího prohlížeče ve Windows 10 ... .. Definition from Wiktionary, the free dictionary Všechny díly seriálu "Lařina volba" naleznete na tomto kanále. Přeji pěknou podívanou. 5,648 Followers, 1,046 Following, 2,224 Posts - See Instagram photos and videos from Evka Lacková (@radost_je_volba) Podívejte se na přehled voleb do roku 2030. Čekají nás volby do Senátu, do Poslanecké sněmovny, obecních a krajských zastupitelstev, Eurovolby nebo volba prezidenta. So Šikovnou voľbou si už nemusíte ... VOLBA - Home | Facebook ... . So Šikovnou voľbou si už nemusíte robiť starosti s dobíjaním kreditu, ale platíte mesačne na faktúru iba za to, čo spotrebujete. mudr.volba.eu všechny nabídky: Hledat: Česká republika - Benešov - Beroun - Blansko - Bohumín - Bos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY